aktuality

Sme zariadení na príjem podielu z dane

za rok 2019. Viac na Príjem z podielu…

Zdieľať na internete

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


crimag08l.jpg
Boh je mocný, Jemu sláva PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Roman Krkoš   


V detstve mi rodičia prikazovali chodiť do kostola, no nič mi to nedávalo. Vlastne som tam chodil len kvôli tomu, aby som na Vianoce dostal darčeky, lebo tak som bol vychovávaný. Až raz, keď nás začali navštevovať dovtedy neznámi ľudia – kresťania a svojím životom a rozprávaním doslova žiarili, začal som sa zamýšľať nad tým, ako môžu byť takí milí, pokojní, „takí anjelski“, a nechápal som to. Pravidelne nás navštevovali.


Naši rodičia uverili a prijali Pána Ježiša ako svojho Záchrancu a Spasiteľa. A tak začali viesť aj nás vo viere.


Cez týchto ľudí sme sa dostali do kontaktu s Detskou misiou a aj s bratom sme začali chodiť na letné tábory, ktoré organizovala Detská misia. Na jednom z nich som prijal Pána a Boh zmenil môj život. Začal som študovať Bibliu. Uvidel som sa v skutočnom svetle a tak som chcel, aby ma Boh menil. Modlil som sa z hĺbky svojho srdca a Boh naozaj zmenil môj život.


Boh je mocný. Jedine on dokáže zmeniť naše životy. Život, ktorý žijem teraz s Bohom, by som nevymenil za nič na svete. Mám osobný vzťah s Pánom Ježišom a každý deň sa k Nemu modlím. Teraz, keď viem, že som zachránený, snažím sa svedčiť ľudom o tom, aký je Boh mocný a že našim záchrancom je jedine Ježiš Kristus. Jemu Sláva.


Zdieľať |