aktuality

Občianske združenie Solas ďakuje čitateľom, sympatizantom

a podporovateľom za priazeň

a podporu tejto služby poukázaním 2% zo svojich daní za zdaňovacie obdobie 2018.

Do ďalších dní Vám prajeme veľa Božieho požehnania,

Jeho milosti a pokoja.

S vďakou,

v úcte a láske Kristovej

Vedenie združenia


Zdieľať na internete

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk


crimag04l.jpg
Vážená redakcia Solas! PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Mária   

Z listu našej čitateľky (7. 2. 2011):

    

     Ako čitateľka vášho časopisu by som sa chcela poďakovať za vašu prácu, ktorá bližšie objasňuje Božie slovo. Ukazuje cestu, ktorou treba kráčať a dostať sa bližšie k Bohu.

     Ďakujem za uverejnené svedectvá, ktoré dokazujú, že aj v tomto čase Boh robí zázraky. V minuloročnom jarnom čísle Solas bolo uverejnené svedectvo mamy, ktorá zverila osud svojich detí do rúk Pána Boha – a všetko dobre dopadlo. Toto svedectvo aj mňa upevnilo vo viere v Boha.

     Bola som po operácii nádoru na hrubom čreve. Pritom mi zistili aj viacero menších nádorových miest na pečeni. Tieto sa mali vyoperovať o mesiac.

     Po operácii som sa hlásila na onkologickom oddelení. Ošetrujúci lekár mi naordinoval chemoterapiu, aby na 100% boli odstránené zvyšky nádoru, ak by sa tam ešte nejaké nachádzali. Chemoterapiu som odmietla. A ako pred operáciou, tak aj teraz som prosila Pána Boha o pomoc. Viera a odovzdanie sa do Jeho rúk mi pomohli.

     Po mesiaci som bola na CT vyšetrení. Vyšetrenie ukázalo, že stopy po rakovine z jedného pečeňového laloka zmizli a na druhom sa zmenšili. Lekárovi bolo čudné, že bez liekov choroba ustupuje. Objednal ma na magnetickú rezonanciu. Tu sa prejavil Boží zásah. Na pečeni, na oboch lalokoch, stopy po rakovine celkom zmizli.

     Hoci lekár predpokladal, že budem žiť len do Vianoc, chvála Pánu Bohu, že už je po Vianociach a ja som živá a zdravá a cítim sa dobre.

     Mojou posilou je Božie slovo, ktoré čítam a nad ktorým rozmýšľam. Snažím sa ľudí okolo seba evanjelizovať. Počas choroby som bola štyrikrát v nemocnici a vždy sa našli pacienti, ktorí radi počúvali o Pánu Bohu. Ponúkla som im aj váš časopis.

     V modlitbách prosím o zdravie, o Božie požehnanie pre vašu redakciu a všetkých, ktorí Božie slovo šíria v rôznych časopisoch alebo ústne. Verím, že moja viera bude stále rásť, Pán Boh bude vždy pri mne a mojej rodine a pomôže nám v najťažších chvíľach.

Vaša stála čitateľka Mária

Zdieľať |